Üldtingimused


Käesolevad tingimused kehtivad UNIVERSAALNE DISAIN OÜ internetileheküljelt  pood.universaalnedisain.ee  tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse UNIVERSAALNE DISAIN OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega  (automaatselt kliendi e-mailile saadetav tellimuse alusel) kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega. Müüja võtab tellimuse täitmiseks peale arve laekumist. 


KAUBA KÄTTETOIMETAMINE JA TASUD

Kaubale saab ise järele tulla või saadame kauba  SmartPOSTiga.  Kaup pannakse teele 3  tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Omapoolsetest tähtaegade ületustest ja viivitustest teavitame klienti. Hinnad, kauba kirjeldus ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

Saatekulud SmartPOSTiga tasub klient.  Alates 40-eurosest ostust  on transport üle Eesti TASUTA. See tähendab, et postikulu tasume meie!  Kui on soov saada kaup kulleriga koju, tellida välismaale, lihtpostiga vms, siis võtke meiega ühendust e-maili teel.
 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE, TAGASTAMINE, PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Me tühistame tellimuse, kui 3 tööpäeva jooksul ei laeku summa meie pangakontole ja ei võeta meiega ka ühendust erikokkulepete osas. Kui olete oma tellimuse tühistamise suhtes jõudnud varem otsusele, oleme tänulikud, kui meid sellest e-maili või telefoni teel teavitaksite, palume sel juhul mainida ka tellimuse number.
Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik oodata uue kauba saabumist.

Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse e-poe veebilehe kaudu ning tagastama seejärel meie e-poele tellitud kauba. 

Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul. 

Kõiki Universaalne Disain e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Universaalne Disain OÜ ei avalda kliendi andmeid kolmandatele osapooltele.